Розклад богослужінь

Дата Кого память Початок відправи Служба

Неділя

2/  15 жовтня

Неділя 19-а після Пятидесятниці, Глас 2.

Сщмч. Кіпрiана, мц. Іустини і мч. Феоктиста. Блж. Андрiя, Христа заради юродивого. Мчч. Давида i Константина, князiв Арагветських (Груз.). Блгв. кн. Анни Кашинської. Прп. Касіяна Углицького. Прав. воїна Феодора Ушакова. Мц. Александри (1938).

Рання у Казанському приділі

Пізня

Вечірнє богослужіння. Утреня з акафістом.

Понеділок

3/ 16 жовтня

Седмиця 20 після Пятидесятниці

Сщмчч. Дионисiя Ареопагiта, єп. Афiнського, Рустика, пресвiтера та Єлев­ферiя диякона. Прп. Іоанна Хозевiта, єп. Кесарiйського. Блж. Ісихiя Хоривiта. Прп. Діонисiя, затворника Печерського, у Дальнiх печерах. Свт. Агафангела спов., митр. Ярославського (1928).

Вечірнє богослужіння.

4/ 17 жовтня

Сщмч. Ієрофея, єп. Афiнського. Мчч. Гаїя, Фавста, Євсевiя та Херимона. Сщмч. Петра Капетолiйського. Мцц. Домніни та дочок її Вiринеї (Вероніки) i Проскудії (Просдоки). Прп. Амона. Прп. Павла Препростого. Мчч. Давікта (Адавкта) i дочки його Калiсфенiї. Блгв. кн. Володимира Ярославовича, Новгородського, чудотворця. Прпп. Єлладiя i Онисима Печерських, у Ближнiх печерах (ХІІ–ХІІІ). Прп. Амона, затворника Печерського, у Дальнiх печерах (ХІІІ).  Свт. Стефана Щиляновича (Серб.). Знайдення мощей свт. Гурiя, архиєп. Казанського, та Варсонофiя, єп. Тверського. Сщмч. Димитрія пресвітера (1918). Сщмчч. Миколая, Михаїла, Якова і Тихона пресвітерів, прмч. Василія (1937); св. Хіонії спов. (1945). Прп. Варсонофія Херсонського, сповідника (1954). Собор Казанських святих.

Вечірнє богослужіння. Полієлей.

5/ 18 жовтня

Мц. Харитини. Сщмч. Діонисія, єп. Олександрійського.  Мц. Мамелхви Персидської. Прп. Григорiя Хандзойського (Груз.).  Прпп. Дамiана, пресвiтітера, цiлителя, Ієремiї та Матфея прозорливих, Печерських, у Ближнiх печерах. Прп. Харитини, княгинi Литовської, що у Новгородi подвизалася. Свтт. Петра, Алексiя, Іони, Макарія, Филипа, Іова,  Єрмо­гена, Тихона, Петра, Філарета, Інокентія і Макарія, Московських i всiєї Русі чудотворцiв. Прп.Гавриїла спов. (1959).

Літургія. Молебень.

Вечірнє богослужіння. Полієлей.

6/ 19 жовтня

Апостола Фоми. Сщмч. Никифора, екзарха Константинопольського Патріарха в Україні. Сщмч. Іоанна пресвітера (1937).

Літургія. Молебень прп.  Єлені  Києво-Флорівській.

Вечірнє богослужіння.

П’ятниця

7/ 20 жовтня

Мчч. Сергiя i Вакха. Мчч. Юлiана, пресвiтера, i Кесарiя,  диякона. Мц. Пелагії Тарсiйської. Мч. Полiхронiя, пресвiтера Прп. Сергiя Послушливого, Печерського, у Ближ­нiх печерах. Прп. Сергiя Нуромського (Вологодського). Знай­дення мощей прп. Мартинiана Бiлоєзерського..

Літургія

Псково-Печерської iкони Божої Матерi, іменованої “Розчулення” (1524).

17.30 Вечірнє богослужіння. Полієлей.

Субота

8/ 21 жовтня

Прп. Пелагеї. Св. Пелагеї, дiви. Прп. Таїсiї. Прп. Досифея Верхнєостровського, Псковського. Прп. Трифона, архим. Вятського. Сщмч. Димитрія, архієп. Можайського, і з ним Іоанна Диякона, прмчч. Амвросія і Пахомія, прмц. Татіани, мч. Миколая, мцц. Марії і Надії (1937); сщмч. Іони, єп. Велізького, прмч. Серафима, сщмчч. Петра, Василія, Павла, Петра, Володимира пресвітерів, мчч. Віктора, Іоанна, Миколая і мц. Єлисавети (1937); прмч. Варлаама (кінець 1930-х). Прославлення прп. Алексія Карпаторуського (2001).

Всенічне бдіння.

Неділя

9/ 22 жовтня

Неділя 20-а після Пятидесятниці, Глас 3.

Пам’ять святих отців VII Вселенського Собору (787). Апостола Якова Алфєєва. Прпп. Андроника та дружини його Афанасiї. Праведного Авраама праотця i племiнника його Лота. Мчч. Євентiя (Іувентина) i Максима воїнів. Мц. Поплiї, сповiдницi, диякониси Антіохiйської. Прп. Петра Галатiйського. Сщмчч. Константина і Петра пресвітерів (1918); сщмч. Константина пресвітера (1937). Знайдення мощей прп. Іова Угольського.

Літургія. Рання у Казанському приділі

Пізня

Корсунської iкони Божої Матерi.

17.30 Вечірнє богослужіння. Полієлей з акафістом.