Розклад Служб Божих

7 / 20 серпня

Неділя 11-а після
П’ятдесятниці. Глас 2.
Післясвято Преображення Господнього. Прмч. Дометiя Персянина та двох учнiв його. Знайдення мощей св. Митрофана, єп. Воронезького. Прп. Пимена Багатохворобливого, Печерського, в Ближнiх печерах. Прп. Пимена, посника Печерського, в Дальнiх печерах. Прп. Меркурiя Печерського, єп. Смоленського, в Ближнiх печерах.

Літургія. Рання в Казанському приділі

Пізня

Мчч. Марина i Астерiя. Прп. Ора. Прмц. Потамiї, чудотворицi 17.30 Вечірнє богослужіння. На утрені акафіст.

Понеділок

8/ 21 серпня

Седмиця 12-а після

П’ятдесятниці

Свт. Емiлiана, спов., єп. Кизицького. Прп. Григорiя, iконописця Печер­ського, в Ближнiх печерах. Перенесення мощей прпп. Зосими­ i Саватiя Соловецьких. Свт. Мирона, чудотворця, єп. Критського­. Мчч. Єлев­ферiя i Леонiда. Прп. Григорiя Синаїта

Толзької ікони Божої Матері

17.30 Вечірнє богослужіння. Полієлей з акафістом

9/ 22 серпня

Апостола Матфія. Мч. Антонiя Олександрiйського. Прп. Псоя Єгипетського. Мчч. Юлiана, Маркiана, Іоана, Якова, Олексiя, Димитрiя, Фотiя, Петра, Леонтiя, Марiї, патрикiї, та iн. Прославлення прп. Лаврентія, схиархімандрита Чернігівського.

8.00 Літургія.
 Собор Соловецьких святих. 17.30 Вечірнє богослужіння.

10 / 23 серпня

Мчч. архидиякона Лаврентiя, Сикста, папи, Фелiкисима i Агапита, дияконiв, Ро­­мана, Римських. Блж. Лаврентiя, Христа ради юродивого, Калузького 8.00   Літургія.
 Прп. Олени Флорівської 17.30 Вечірнє богослужіння.  Полієлей

11  / 24 серпня

Мч. архидиякона Євпла.  Мц. Сосанни, дiви, i з нею Гая, папи Римського, Гави­нiя, пресвiтера, Клавдiя, Максима, Препедигни, Олександра i Куфiя

8.00 Літургія.
Молебень
Прмчч. Феодора i Василiя Печерських, в Ближнiх печерах. Прп. Федора, кн. Острозького, Печерського, в Дальнiх печерах. 17.30 Вечірнє богослужіння.
П’ятниця
12 / 25 серпня

Мчч. Фотiя i Аникити та багатьох з ними. Сщмч. Олександра, єп. Команського.

Мчч. Памфила i Капитона. 17.30
Вечірнє богослужіння. Полієлей

Субота

13  / 26 серпня

Віддання свята Преображення Господнього. Пренесення мощей прп. Максима Сповiдника. Знайдення мощей блж. Максима, Христа ради юродивого, Мос­ков­ського. Свт. Тихона, єп. Воронезького, Задонського чудотворця. Мчч. Іполiта, Іринея, Авундiя i мц. Конкордiї в Римi

Літургія.
 Мiнської, “По­м’якшення злих сердець” (“Семистрiльна”) та званої “Страсна” iкон Божої Матерi. 17.30 Вечірнє богослужіння. Всенічне бдіння.

Неділя

14 / 27 серпня

Неділя 12-а після
П’ятдесятниці. Глас 3.