Розташування

Свято-Флорівський монастир наче приховався  на тихих південно-західних «задвірках» головної площі Подолу — Контрактовій, у північно-східній підошви лісистої Замкової гори (вона ж Киселівка, або Флорівська). Св. Врата обителі звернені до вул. Притисько-Микільської, відокремленою від площіimg_1168 одним кварталом (північний кінець вулиці впирається в об’їзд навколо церкви Миколи Притиска, південний — в об’їзд навколо церкви Пресвятої Богородиці «Пирогощої»). Розташована поблизу транспортної розв’язки, гул якої чути навіть на Притисько-Микільській вулиці, — обитель дивно тиха всередині своєї садиби (навіть здається заміської): раптова тиша охоплює відвідувача відразу після проходу через св. врата (подібне відчуття виникає лише в Покровському жіночому монастирі, відгородженому від галасливого проспекту кварталом і обсадженому деревами; обидві обителі «ріднить» і інше: уникнувши в 1960-х рр. повторного закриття, вони залишилися в той час останніми діючими монастирями Києва).

Адрес:
04070, Украина, Киевская область, город Киев, ул. Флоровская, 6/8