Святині

У числі святинь обителі — списки ікон Божої Матері «Казанської», «Тихвінської», «Скоропослушниці», «Рудненської»img_3359 (оригінал 2-й пол. XVII ст. був, згідно з «Літопису Самуїла Величко», принесений 1690 р священиком Васильом з с. Рудні на Чернігівщині в Печерський Вознесенський монастир, пізніше — став надбанням Флорівської обителі, з радянського часу його доля невідома), ікони з частками мощей св. великомучениці Варвари, св. вмч. Георгія Побідоносця, св. мч. Лавра, свт. Миколи Мірлікійського, свт. Феодосія Чернігівського, прп. Іова Почаївського, прп. Олександри Дивеєвської, мощі прп. Олени (Бехтєєвої), вишита ікона прп. Серафима Саровського роботи ігумені Флавії (Тищенко), яка керувала монастирем в 1941-1956 рр. (Мистецтво художнього шиття принесено до Флорівської обителі черницями скасованого Печерського Вознесенського монастиря на поч. XVIII ст.).